Upravit stránku

Vysoká kvalita a
smysluplná práce

Nejdůležitějšími firemními hodnotami je snaha přinášet klientům maximální užitek a důraz na kvalitu produkce.

Naše práce má přímý dopad na klienta a to nás spolu se zpětnou vazbou od klientů, žene k lepším výsledkům a dodává smysl naší práci.

Zakládáme si na dlouhodobých vztazích s klienty a osobním jednání. To dokládají i čísla. Máme 59% klientů, kteří s námi spolupracují déle než 5 let.

Neustále si zvyšujeme si odbornost, abychom mohli zvyšovat kvalitu dodávaného řešení. Dopředu nás ve znalostech, kvalitě a výkonů mimo jiné posouvá i prémiové partnerství s Googlem.

Naše reference

Chováme se k sobě mile, slušně a vzájemně se respektujeme

Jsme eBRÁŇÁCI, jsme rodina, kamarádi, kolegové, sparing partneři, týmoví hráči. Zakládáme si na přátelských mezilidských vztazích a na slušném, lidském jednání. Etika a morálka je u nás na prvním místě. Kdo by měl tendenci pomlouvat, vytvářet negativní náladu rozšiřováním drbů, klepů, problémů namísto jejich aktivního řešení, nebude mu s námi dobře.

Vyhovuje mi flexibilita pracovní doby, možnost homeofficů. To, že se nemusím bát říct svůj názor, nebo když s něčím nesouhlasím. Že se tu lidi nehádají, nekřičí na sebe a jsou na sebe milí. Že se problémy řeší v klidu. Mám tu kamarády :-)
Pája VaníčkováVedoucí výroby

Vytváříme harmonii mezi
osobním a pracovním životem

Chceme, aby se naši lidé do práce těšili a zároveň měli čas na svou rodinu a zájmy. Nechceme vytvářet souboj mezi osobním a pracovním životem, proto se snažíme najít harmonii různými cestami.

Sport a zdravý
životní styl

Sport a smysl pro fairplay je nedílnou součástí eBRÁNY. Hodně lidí z eBRÁNY je aktivními sportovci, máme sport rádi a rádi ho také podporujeme.

V eBRÁNĚ se můžeš zapojit k organizovaným kruhovým tréninkům, tréninkům thaiboxu, připojit se k lekcím jógy nebo si můžeš jen tak jít zacvičit do naší tělocvičny.

Dětský koutek

Byli jsme první firmou v Pardubickém kraji, která otevřela dětský koutek. Rodičům jsme chtěli usnadnit skloubení rodičovských a pracovních povinností a usnadnit návrat do pracovního procesu.

O děti našich zaměstnanců se stará profesionální pečovatelka, která už vychovala zhruba 30 malých ebráňáčků.

Masérna, kosmetika

Po sportu či dlouhém sezení nezapomínáme ani na regeneraci, proto se svěřujeme do péče profesionálních masérek, které k nám dochází 2-3x týdně. O krásu našich žen (i mužů) pečuje kosmetička.

Flexibilní pracovní doba

U nás tě nikdo nebude kontrolovat, zda začínáš pracovat v 6 nebo v 9. Potřebuješ si něco zařídit během pracovní doba? Není problém!

Má to jednu nevýhodu. Vyžaduje větší míru sebedisciplíny a morální odpovědnosti.

Máme rádi zvířata

Máš psa a nemůžeš ho nechat doma? Vem ho s sebou do práce! Do naší psí smečky určitě rychle zapadne.

Podporujeme filantropické projekty

V našem podnikání nemyslíme jenom na sebe, ale snažíme se pomáhat a podporovat různé dobročinné akce nebo menší dětské sportovní kluby. Ne všechno se dá podporovat penězi, proto se taky angažujeme ve sbírání odpadků, sázení stromů...

Zlepšujeme se v
softskillech, což nám
pomáhá i v osobním životě

Budovat kvalitní vztahy se člověk musí učit. Každý jsme autentické osobnosti, které mohou na realitu nahlížet z různých úhlů. Abychom se naučili porozumět druhým a mohli budovat kvalitní mezilidské vztahy, snažíme se vzdělávat v tzv. měkkých dovednostech, které nám ulehčí mezilidskou komunikaci a vzájemné porozumění nejen v práci, ale i v osobním životě.