Upravit stránku

Přinášíme výsledky a fotky z Golf & Bike 2012

Včera, 9. října 2012, proběhl úspěšně eBRÁNA Golf & Bike 2012. Více než 50 aktivních účastníků si ho sportovně užili. Podívejte se na fotky.
eBRÁNA Golf & Bike 2012 je mrtev, ať žije eBRÁNA Golf & Bike 2013!

A je to za námi... Včera, v úterý 9. října, proběhl druhý ročník golfového turnaje tentokrát obohacený o bikový závod. Příjemnou atmosféru na hřišti i na trati rozehřály jedny z posledních podzimních slunečních paprsků a tak trošku i slivovice. Firemních sportovců se nakonec sešlo více 50, výsledky jsou zaznamenány, ceny rozdány, poranění ošetřeno. Na základě pozitivní zpětné vazby od většiny účastníků hodnotíme letošní ročník jako vydařený.

Vám všem, kteří jste se letošního eBRÁNA Golf & Bike turnaje účastnili, chceme poděkovat, že jste si našli čas a přijeli do Lázní Bohdaneč poměřit své síly s kolegy na greenu nebo na 27 km dlouhé bikové trati nebo jenom tak pobýt, podělit se o novinky a pozdravit se se známými.

A Vám, co jste se zúčastnit nemohli, ať už kvůli nemoci nebo z pracovních důvodů, chceme vzkázat, že se můžete těšit na příští ročník, ve kterém to opět pořádně rozjedeme!!

Výsledky golfového turnaje:

  1. Jiří Kastner, Asociace firemních sportů
  2. Radek Hudec, eBRÁNA
  3. Petr Cihlář, Intratech, družstvo
  4. Štěpán Janda, Killich, s. r. o.
  5. Libor Pešek, Pears Health Cyber, s. r. o.

Výsledky bike závodu:

  1. Josef Bystrianský, Excalibur Army, s. r. o.
  2. Martin Chvojka, Lekarna.cz
  3. Josef Rutrle, Staviteství Bořek

Vítězům i všem účastníkům gratulujeme!

Pro připomenutí eBRÁNA Golf & Bike 2012 turnaje si prohlédněte FOTOGALERII na naší Facebookové stránce.