Upravit stránku

Czechoslovak Group a.s.

Nový web pro průmyslový holding
Podstránka "Kontakty"
Podstránka "Tatra Defence"
Sekce "Naše zastoupení"
Podstránka "Kariéra"
Podstránka "Kariéra"

Informace o referenci

Výrobní portfolio průmyslového holdingu CSG je opravdu pestré: od hodinek přes vlakové brzdy, nákladní automobily, až po radarové nebo navigační systémy pro obranný průmysl. S firmami spojenými s CSG spolupracujeme už téměř 15 let. První verzi hlavního firemního webu czechoslovakgroup.cz jsme spouštěli již v roce 2014. Tu poslední, v pořadí 3. inovovanou verzi, v roce 2018.

 

Od klienta jsme dostali požadavek na rychlou realizaci a nestandardně krátký termín dodání - 1 měsíc. A my jej dodrželi. Nastavený termín spuštění 1. června 2018 byl dokonce posunut již na 30. května 2018 a web byl úspěšně spuštěn. Grafický návrh splnil očekávání klienta a dle jeho slov je velice kladně hodnocen. Navazuje na současnou firemní komunikaci, obsah je přehledný a naplněný ve všech jazykových mutacích. Nový web je podle plánu doplněn o rozsáhlou sekci Naše společnosti a celkově má lepší a větší informační hodnotu pro uživatele a zákazníky.


A jak je s řešením od nás
spokojený klient?

Vzhledem k požadavku na rychlou realizaci a krátký termín na dodání se termíny dodržovaly, projekt byl skvěle naplánován a nastavený termín spuštění 1. června byl dokonce posunut již na 30. května a web úspěšně spuštěn. Grafický návrh splnil naše očekáván, je velice kladně hodnocen a navazuje na současnou firemní komunikaci, obsah je přehledný a naplněný ve všech jazykových mutacích. Nový web má celkově lepší a větší informační hodnotu pro uživatele a naše zákazníky. 
Pavel Kožený, CSGM a.s.

Projektový manažer marketingu


O klienta se dlouhodobě stará
Martin Svoboda

Vytvořili jsme wireframy, nakreslili super grafiku a rychle spustili web, ale právě lidé z CZECHOSLOVAK GROUP odvedli tu nejtěžší práci. Perfektně koordinovali dodávku podkladů od jednotlivých společností. Na všechno velmi operativně reagovali a často jsme se potkávali. Díky tomu jsme měli šanci udělat ve velmi krátké době něco pěkného. Je to projekt, který jsem si pak ještě měsíc denně otvíral a každý den jsem si říkal:
Ty vole, to je dobrý. To je fakt pěkný.
Ing. Martin Svoboda

Obchodní zástupce