Upravit stránku

Lorem
ipsum dolor sit

Podnadpis reference

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae. Vitae dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia.

O klientovi a řešení

Výsledky v číslech

Původní stav = Propady. Při střednědobém porovnání 2017 vs 2014 jsme ztratili téměř 11% roční návštěvnosti.

Aktuální porovnání 2019 vs 2018 pro Google:

 Nárůst počtu zobrazení:Nárůst prokliků:
Únor:27,44%39,33%
Březen:18,60%21,05%
Duben:37,90%31,03%

O klientovi a řešení

Výrobní portfolio průmyslového holdingu CSG je opravdu pestré: od hodinek přes vlakové brzdy, nákladní automobily, až po radarové nebo navigační systémy pro obranný průmysl. S firmami spojenými s CSG spolupracujeme už téměř 15 let. První verzi hlavního firemního webu czechoslovakgroup.cz jsme spouštěli již v roce 2014. Tu poslední, v pořadí 3. inovovanou verzi, v roce 2018.

Od klienta jsme dostali požadavek na rychlou realizaci a nestandardně krátký termín dodání - 1 měsíc. A my jej dodrželi. Nastavený termín spuštění 1. června 2018 byl dokonce posunut již na 30. května 2018 a web byl úspěšně spuštěn. Grafický návrh splnil očekávání klienta a dle jeho slov je velice kladně hodnocen. Navazuje na současnou firemní komunikaci, obsah je přehledný a naplněný ve všech jazykových mutacích. Nový web je podle plánu doplněn o rozsáhlou sekci Naše společnosti a celkově má lepší a větší informační hodnotu pro uživatele a zákazníky.

Lorem ipsum nadpis

„Web trpěl tím, že byl (a stále je) na starém technologickém řešení. I když měl jednostránkovou mobilní „vizitku”, není responzivní a byl bez HTTPS. Web na svých nejdůležitějších klíčových slovech neplnil uživatelský záměr. Proto jsme se zaměřili na částečnou úpravu technologie – web jsme zabezpečili a přenastavením souboru robots.txt jsme ho více zpřístupnili vyhledávačům. Poté jsme podnikli další kroky, aby se ve vyhledávání zobrazoval co nejvýš.“

Jan KroupaSpecialista online marketingu

A jak je s řešením od nás
spokojený klient?

“Barko se snaží působit především jako autorita v oboru a taky šířit osvětu v recyklaci odpadů. Možná by vás překvapilo, kolik lidí doposud neví, jak správně třídit odpad a jak je recyklace důležitá. Činnosti online marketingu se u nás projevily tak, že nás lidé více znají, oslovují nás, ale především se nám zvedly výkupy ve všech provozovnách. V nejbližší době plánujeme otevřít další.”

Ing. Michal Petrucha, Barko s.r.o.

ekolog, projektový manažer


O zakázku se postaral
Martin Svoboda

„Musím říct, že určit si primární cíle nám dalo celkem zabrat. Postupem času jsme ale celý projekt dovedli do úspěšného, vydělávajícího stavu. Především u marketingu se výsledky dostavily po řádném SEO auditu a pochopení stránek jako odborného portálu, který sleduje aktuální dění a informuje o vývoji cen druhotných surovin na Londýnské burze. Vše by však nešlo tak skvěle bez aktivní a přínosné komunikace od pana Petruchy, který vždy okamžitě reagoval na naše dotazy nebo podněty k marketingu. Nyní panuje na obou stranách naprostá spokojenost se spoluprací, výsledky a aktivní komunikace.” 
Lukáš Vladyka

Obchodní zástupce